19115 Fotolia 27195859 MEBLE LAZIENKOWE 370 x 490

Salon łazienek Maxima w Słubicach


Witamy na stronie internetowej sklepu z wyposażeniem łazienek Maxima. Nasza firma mieści się w Słubicach w województwie lubuskim i jest Salonem Łazienek specjalizującym się w sprzedaży wszystkich niezbędnych elementów wyposażenia łazienek oraz w projektowaniu łazienek.

Łazienka naszych marzeń

Tylko niezrealizowane marzenia są piękne! – mówi powiedzenie. Łatwo temu zaprzeczyć kontaktując się z naszą firmą. Myślicie Państwo o pięknej łazience, wymarzyliście sobie funkcjonalny pokój kąpielowy, macie pomysł na aranżacje łazienki i chcecie go zrealizować? Zapraszamy do nas! Łazianka to miejsce specjalne, intymne i osobiste. Funkcjonalność to kwestia najważniejsza, ona bowiem decyduje czy łazienka spełniać będzie nasze oczekiwania. Ważne jest, by łazienka zapewniała nam komfort, była wygodna w użytkowaniu, by jej elementy zostały ergonomicznie rozmieszczone i zainstalowane. Drugą sprawą, równie ważną, jest wystrój łazienki. W naszej łazience musimy czuć się dobrze. To pomieszczenie, w którym spędzamy dużo czasu, gdzie się relaksujemy i odprężamy. Dlatego też musi być tak zaprojektowana, by zadowalała oczekiwania naszego gustu. Łazienka jest też, w pewnym sensie wizytówka naszych upodobań i wrażliwości estetycznej. Zawsze możecie liczyć Państwo na profesjonalne doradztwo w zakresie wyboru odpowiedniego produktu. Pomożemy wybrać wymarzone meble łazienkowe i dobierzemy dobrze komponującą się terakotę i armaturę.

Dlaczego warto odwiedzić nasz salon wyposażenia łazienek?

Salon Łazienek Maxima zapewnia duży wybór produktów umożliwiający kompletne wyposażenie łazienki we wszystkie niezbędne elementy. Oferujemy bogaty wybór ceramiki łazienkowej czołowych producentów z Polski, Włoch i Hiszpanii. Posiadamy wanny i kabiny prysznicowe w wielu wymiarach oraz stylach, w tym wanny z hydromasażem oraz meble łazienkowe. Oprócz tego prowadzimy sprzedaż chemii budowlanej. Praktycznie, żadna funkcjonalna łazienka nie może powstać bez dobrego projektu. Wykonujemy projekty aranżacji łazienek, realizując Państwa marzenia i oczekiwania. Przy wykonywaniu zleconych nam projektów, współpracujemy z doświadczonymi projektantami wnętrz. Dzięki ich umiejętnościom, potwierdzonym wieloma zrealizowanymi projektami, otrzymujecie Państwo gwarancję, że Wasza łazienka będzie niezwykle funkcjonalna, a jednocześnie jedyna w swoim rodzaju. Przez lata zrealizowaliśmy bardzo dużo zleceń na wykonanie projektów łazienek w mieszkaniach, domach, biurach oraz obiektach użyteczności publicznej. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia salonu łazienek Maxima w Słubicach oraz do skorzystania z naszych usług. W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu. Nasi konsultanci przedstawią aktualną ofertę oraz pomogą w wyborze odpowiedniego wyposażenia łazienek.