Wyposażenie łazienek – salon Maxima ze Słubic zaprasza

Firma Maxima ma wieloletnie doświadczenie w sprzedaży elementów kompleksowego wyposażenia łazienek oraz w świadczeniu usług związanych z ich projektowaniem. Nasz sklep mieści się w Słubicach przy ul. Narutowicza 26A. Dzięki ogromnemu wyborowi produktów oraz profesjonalnemu doradztwu w zakresie doboru odpowiednich elementów wyposażenia, od wielu lat jesteśmy jednym z najlepszych salonów w województwie lubuskim. Częstymi gośćmi naszej firmy są klienci nie tylko ze Słubic, ale również z:

  • Gorzowa Wielkopolskiego,
  • Rzepina,
  • Ośna Lubuskiego,
  • a nawet z Zielonej Góry.

Przez wiele lat naszej działalności zdołaliśmy zdobyć zaufanie setek zadowolonych z naszych usług Klientów. Chętnie podejmiemy współpracę i stworzymy łazienkę, o której marzą Państwo od dawna. Wystarczy skontaktować się z naszym pracownikiem. Zapraszamy!

Czym się zajmujemy?

W naszych katalogach produktów możecie znaleźć Państwo zarówno kompleksowe wyposażenie sanitarne łazienek, jak i bogaty wybór mebli. Posiadamy produkty wszystkich renomowanych marek. Jeśli poszukujesz glazury lub terakoty o niepowtarzalnym wzornictwie, w salonie Maxima z pewnością znajdziesz płytki łazienkowe odpowiadające Waszym wymaganiom. W naszym sklepie znajdziecie także inne produkty oraz niezbędne akcesoria dzięki, którym Wasza łazienka stanie się wyjątkowa i niepowtarzalna. Możecie nam zaufać. Doskonale potrafimy zadbać o kompleksową dostawę wszystkich potrzebnych elementów. Doradzimy i zaproponujemy najlepsze rozwiązania.

Wykonujemy ciekawe projekty

Jesteśmy firmą, która zajmuje się łazienkami kompleksowo. Nasza działalność opiera się nie tylko na dostarczaniu najlepszych na rynku mebli, sanitariatów czy płytek. Poza sprzedażą wysokiej jakości artykułów podejmujemy się także wykonania projektu łazienki. Współpracujemy wyłącznie z doświadczonymi architektami wnętrz, którzy sprawią, że Wasza łazienka będzie niezwykle funkcjonalna i doskonale wkomponuje się w charakter całego mieszkania. Każdy projekt dopasowujemy do indywidualnych potrzeb Klienta. Współpraca przebiega następująco:

  • Poprzez przeprowadzenie szczegółowego wywiadu poznajemy Państwa oczekiwania co do wnętrza, które będziemy tworzyć.
  • Przygotowujemy indywidualny projekt, który zawiera rozmieszczenie armatury, mebli i akcesoriów. Wspólnie ustalamy położenie zabudowy, aby łazienka była funkcjonalna.
  • Wysyłamy gotową wizualizację i listę potrzebnych materiałów.
  • Po akceptacji projektu przystępujemy do realizacji zlecenia.

Po ukończeniu wszelkich czynności wskazanych w wykończeniem łazienki, dbamy o czystość pomieszczenia. Pozbywamy się odpadów i wykonujemy wszelkie prace porządkowe. Dzięki temu Klient może obejrzeć gotową łazienkę w całej okazałości i cieszyć się wnętrzem, o jakim marzył.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia siedziby naszej firmy w Słubicach!

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia siedziby naszej firmy w Słubicach!