Salon z wyposażeniem do łazienek w Słubicach – O nas

Maxima – sprzedaż wyposażenia oraz projektowanie łazienek

Firma Maxima posiada wieloletnie doświadczenie w sprzedaży elementów kompleksowego wyposażenia łazienek oraz w świadczeniu usług związanych z ich projektowaniem. Nasz sklep mieści się w Słubicach przy ul. Narutowicza 26a. Dzięki ogromnemu wyborowi produktów oraz profesjonalnemu doradztwu w zakresie doboru odpowiednich elementów wyposażenia, od wielu lat jesteśmy jednym z najlepszych salonów łazienkowych w województwie Lubuskim i zdołaliśmy zdobyć sobie zaufanie setek zadowolonych z naszych usług Klientów.

Wyposażenie łazienek – Oferta salonu w Słubicach

W naszych katalogach produktów możesz znaleźć zarówno kompleksowe wyposażenie sanitarne dla łazienek, jak i bogaty wybór mebli łazienkowych. Posiadamy produkty wszystkich renomowanych marek. Jeśli poszukujesz glazury lub terakoty o niepowtarzalnym wzornictwie, w salonie łazienkowym Maxima z pewnością znajdziesz produkty odpowiadające Twoim wymaganiom. W naszym sklepie znajduje się także szeroki asortyment takich produktów, jak wanny (także wanny z hydromasażem), kabiny prysznicowe, armatura sanitarna, ceramika łazienkowa, chemia budowlana oraz wszystkie niezbędne akcesoria.

Poza sprzedażą wysokiej jakości artykułów, zajmujemy się także projektowaniem łazienek. Współpracujemy wyłącznie z doświadczonymi architektami wnętrz, którzy sprawią, że Twoja łazienka będzie niepowtarzalna i niezwykle funkcjonalna.

 

21529466 lazienka wanna wazon obraz Salon z wyposażeniem do łazienek w Słubicach O nas
23721059 lazienka bidet umywalka Salon z wyposażeniem do łazienek w Słubicach O nas
26977087 lazienka wanna poddasze Salon z wyposażeniem do łazienek w Słubicach O nas

 

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia siedziby naszej firmy w Słubicach!